Vstup/input: domovní vidlice UNISCHUKO 3-pól 16A 250V výstup/output: průmyslová zásuvka IS 1632 3-pól 16A 230V Druh: Adaptéry (typy "A" a "SA") Proud: 16 A Provedení: 3- pól domácí Krytí: IP 44
Značka: SEZ DK
Skladem
| SKU | 59387 |
|---|---|
| Ean | 8585007385111 |
| Výrobce | SEZ DK |
| Hmotnost | 0,15 kg |
| Montáž | přenosná |
| Jmenovité napětí | 230V, 250V |
| Jmenovitý proud | 16A |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Počet pólů | 3P |