Modulární kombinované proudové chrániče s jističem s vypínací schopností 10 kA pro řady Ex9BL-H a 6 kA pro Ex9BL-N. Přístroje splňují požadavky norem IEC / ČSN EN 61009. Jsou určeny pro domovní i průmyslové aplikace. Přinášejí úsporu 50% instalačního místa v porovnání se samostatným proudovým chráničem a samostatným jističem. Řada Ex9BL je nabízena se jmenovitými proudy 6 až 40 A, vypínacími charakteristikami jističe B a C. Chráničové parametry přinášejí jmenovitý reziduální proud 30, 100 a 300 mA a citlivost AC a A. Se svojí vypínací schopností 10 kA (-H) a 6 kA (-N) jsou určeny pro všechny aplikace až po nejnáročnější z nich.
Značka: Noark
Na objednávku
| SKU | 107401 |
|---|---|
| Ean | 8592765074027 |
| Výrobce | Noark |
| Hmotnost | 0,20 kg |
| Typ napájecího napětí | AC |
| Typ svodového proudu | A |
| Zkratová odolnost | 10kA |
| Jmenovité napětí | 230V |
| Jmenovitý proud | 6A |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Počet pólů | dvojpólový |
| Vypínací charakteristika | B |