Kompaktní výkonové jističe Ex9M TM jsou určeny pro různé aplikace v oblasti distribuce energie, bytových a kancelářských prostorách, obchodních a administrativních center, ale také pro velmi náročné průmyslové použití.
Jmenovitá zkratová vypínací kapacita Icu při 400V, 50Hz (kA): 50
Nastavení uvolnění přetížení (A): 112-160
Značka: Noark
Na objednávku
| SKU | 111823 |
|---|---|
| Ean | 8592765118233 |
| Výrobce | Noark |
| Hmotnost | 1,30 kg |
| Typ | Termomagnetické |
| Jmenovité napětí | 415-690V |
| Jmenovitý proud | 160A |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Počet pólů | třípólový |