Modulární proudové chrániče Ex9L-H a Ex9L-N ve dvou a čtyřpólovém provedení. Technologie založená na elektromagnetickém principu zajišťuje plnou napěťovou nezávislost ochranných funkcí.
Značka: Noark
Skladem
| SKU | 61092 |
|---|---|
| Ean | 8592765082053 |
| Výrobce | Noark |
| Hmotnost | 0,40 kg |
| Typ svodového proudu | A |
| Zkratová odolnost | 10kA |
| Jmenovité napětí | 400 V |
| Jmenovitý proud | 25A |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Frekvence | 50/60Hz |
| Počet pólů | čtyřpólový |