Ocelovo-plechová rozvodnice s montážní deskou.
Šířka: 800mm, Výška: 1 000mm, Hloubka: 300mm
Barva: šedá, Odpojen: Ano
Spojitelné: Ne, Montážní deska s nastavitelnou hloubkou: Ne
Připevnění pólů: Ne
Počet dveří: 1, Počet zámků: 2
Vhodné pro venkovní instalaci: Ano, Šikmá střecha: Ne
Odolnost proti nárazům: IK10, Krytí (IP): IP55
Značka: Tracon electric
Na objednávku
| SKU | TFE1008030 |
|---|---|
| Ean | 5997374152358 |
| Výrobce | Tracon electric |
| Hmotnost | 47,00 kg |
| Výška | 1000mm |
| Šířka | 800mm |
| Hloubka | 300mm |
| Stupeň krytí | IP55 |