Elektroměrový jednosazbový rozvaděč pro 2 elektroměry pilířový SFOS 2E1RP třífázový pro ukotvení do betonu jako samostatně stojící či na omítku. Hodí se pro domy či objekty s vyšším odběrem elektřiny. Neumožňuje zapojení dvoutarifního měření a odběr v nízké sazbě (tzv. noční proud).
UV ochrana: zajišťuje delší životnost a lepší vzhled elektroměrových skříní i v náročných vnějších podmínkách
Rozměry: šířka 530 mm, výška 1 395 mm, hloubka 250 mm.
Značka: SFOS
Skladem
Od 8 765,00 Kč 7 243,80 Kč
Pro 8 925,01 Kč 7 376,04 Kč
Elektroměrový rozvaděč pro 2 elektroměry pilířový SFOS 2E1RP třífázový jednotarifní je určen pro třífázové elektrické přípojky se dvěma odběrnými místy – má prostor pro 2 elektroměry. Jde o levnější řešení než 2 samostatné rozvaděče pro 1 elektroměr, navíc se můžete na rozvaděč a přípojku složit se sousedem.
Pilířový znamená, že je umístěn na vysokém podstavci (pilíři) a ve spodní části jej můžete ukotvit do betonu jako samostatně stojící. Také jej můžete připevnit na omítku.
Elektroměrová skříň 2E1RP-UV se hodí pro rodinné domy, firmy či jiné typy budov, kde nepotřebujete využívat levnější elektřinu v nízké sazbě (tzv. noční proud) například k vytápění. Neumožňuje totiž dvoutarifní měření.
⚠️ Ale pozor, pokud si to v budoucnosti rozmyslíte, budete muset tento jednosazbovýrozvaděč vyměnit za dvousazbový.
Předtím, než si dáte rozvaděč do košíku, vyberte:
Každý elektroměrový rozvaděč SFOS je vybaven vydrátovanou základní deskou s držákmi pro montáž 2 elektroměru a rozvaděčovým čtyřhranným zámkem 6 × 6 mm.
Max. průřez vodičů je 25 mm2, větší svorky vám osadíme na přání (uveďte to, prosím, do poznámky při objednávkě).
Elektrorozvaděč dodáváme bez hlavních jističů – osadíme je na vaše přání. K rozvaděči přikládáme osvědčení o kusové zkoušce, prohlášení o shodě a 1 ks plastového klíče k zámku rozvaděče.
Kvalita a spolehlivost – Elektroměrové rozváděče SFOS pro Vás vyrábíme a zdokonalujeme více než 10 let. Byly zkoušeny v EZÚ Praha pro EU Prohlášení o shodě podle zákona č.90/2016 Sb. o posuzování shody stanovených výrobku při jejich dodávání na trh, v platném znění. Výroba rozváděčů je certifikakována normami ISO 14001 a ISO 9001.
| SKU | 61260 |
|---|---|
| Výrobce | SFOS |
| Hmotnost | 23,85 kg |
| Způsob montáže | Montáž na podlahu |
| Výška | 1395mm |
| Šířka | 530mm |
| Hloubka | 250mm |
| Distribuční společnost | EG.D Česká republika |
| Jmenovité napětí | 400 V |
| Jmenovitý proud | do 40 A; (63; 80 A – na požádání) |
| Stupeň krytí | IP44/20C |
| Frekvence | 50Hz |
| Počet elektroměrů | 2 |
| Počet fází | 3 (400v) |
| Konstrukční provedení | Pilířový rozvaděč |
| Pozn/umístění | vhodný nad omítku, i jako samostatně stojící |
| Typ měření | jednosazbový |
| Výplet z vodiča CY | 40 A – 6mm²; (63 A – 10mm²; 80 A – 16mm²) |
| Soustava | TN-C |
| Materiál | UV odolný tvrzený polyester plněný skelným vláknem |
| Povrchová úprava | UV nástřik |
| Hloubka skříně | 250mm |