Elektroměrový dvousazbový rozvaděč E2R-UV pro 1 elektroměr s HDO pro montáž na omítku, na plot, zazdění do plotu nebo pod omítku. Hodí se pro domy či objekty s třífázovou přípojkou a přípravou pro HDO, která umožňuje využití nízkého tarifu (tzv. noční proud) pro vytápění nebo nabíjení elektromobilu.
UV ochrana: zajišťuje delší životnost a lepší vzhled elektroměrových skříní i v náročných vnějších podmínkách
Rozměry: šířka 400mm, výška 595mm, hloubka 250mm
Značka: SFOS
Skladem
Od 4 295,00 Kč 3 549,59 Kč
Pro 4 615,00 Kč 3 814,05 Kč
Elektroměrový rozvaděč třífázový dvoutarif E2R-UV je určen pro třífázové elektrické přípojky s jedním odběrným místem – má prostor pro 1 elektroměr a HDO.
Tento typ vám poslouží jako skříňka na elektroměr do plotu či do zdi – můžete jej zazdít, ale také připevnit hmoždinkami na omítku či na plot - rozvaděč na zeď.
Elektroměrová skříň E2R-U se hodí se pro rodinné domy, firmy či jiné typy budov, kde budete vytápět elektřinou nebo nabíjet elektromobil a využívat k tomu levnější elektřinu v nízké sazbě (tzv. noční proud). Má totiž přípravu na montáž a připojení komponentů pro dvousazbový měření.
Předtím, než si dáte rozvaděč do košíku, vyberte:
Každý elektroměrový rozvaděč SFOS je vybaven vydrátovanou základní deskou s držákmi pro montáž elektroměru a rozvaděčovým čtyřhranným zámkem 6×6 mm.
Max. průřez vodičů je 25 mm2, větší svorky vám osadíme na přání (uveďte to prosím do poznámky při objednávke).
Elektrorozvaděč dodáváme bez hlavních jističů – osadíme je na vaše přání. K rozvaděči přikládáme osvědčení o kusové zkoušce, prohlášení o shodě a 1 ks plastového klíče k zámku rozvaděče.
Kvalita a spolehlivost – Elektroměrové rozváděče SFOS pro Vás vyrábíme a zdokonalujeme více než 10 let. Byly zkoušeny v EZÚ Praha pro EU Prohlášení o shodě podle zákona č.90/2016 Sb. o posuzování shody stanovených výrobku při jejich dodávání na trh, v platném znění. Výroba rozváděčů je certifikakována normami ISO 14001 a ISO 9001.
Nebo potřebujete elektroměrový rozvaděč, jaký nemáme v nabídce?
Ozvěte se nám na sfos@sfos.cz a poradíme vám nebo vyrobíme rozvaděč na míru.
| SKU | 60985 |
|---|---|
| Výrobce | SFOS |
| Hmotnost | 9,79 kg |
| Způsob montáže | Na omítku / pod omítku |
| Výška | 595mm |
| Šířka | 400mm |
| Hloubka | 250mm |
| Distribuční společnost | EG.D Česká republika |
| Jmenovité napětí | 400 V |
| Jmenovitý proud | do 40 A; (63; 80 A – na požádání) |
| Stupeň krytí | IP44/20C |
| Frekvence | 50Hz |
| Počet elektroměrů | 1 |
| Počet fází | 3 (400v) |
| Konstrukční provedení | Rozvaděč na zeď |
| Pozn/umístění | Vhodný pod i na omítku |
| Typ měření | dvousazbový |
| Výplet z vodiča CY | 40 A – 6mm²; (63 A – 10mm²; 80 A – 16mm²) |
| Soustava | TN-C |
| Materiál | UV odolný tvrzený polyester plněný skelným vláknem |
| Povrchová úprava | UV nástřik |
| Hloubka skříně | 250mm |