Elektroměrový pilířový dvousazbový rozvaděč FVE pro fotovoltaiku a pro 1 elektroměr s HDO - relé box se zemním dílem pro zakopání do země a kabelovým prostorem navíc. Hodí se pro domy či objekty s třífázovou přípojkou a přípravou pro HDO, která umožňuje využití nízkého tarifu (tzv. noční proud) pro vytápění nebo nabíjení elektromobilu.
Rozvaděč je vhodný pro dvoutarifní měření, s možností přímého zapojení fotovoltaiky.
UV ochrana: zajišťuje delší životnost a lepší vzhled elektroměrových skříní i v náročných vnějších podmínkách.
Rozvaděč je již osazen jistícím prvkem.
Rozměry: šířka 530mm, výška 1705mm, hloubka 250mm, výška vnějšího kryt pilíře 765 mm.
Pořiďte si elektroměrový rozvaděč pro Váš dům s fotovoltaikou.
Značka: SFOS
Skladem
Od 8 170,00 Kč 6 752,07 Kč
Pro 8 490,00 Kč 7 016,53 Kč
Elektroměrový rozvaděč pro dům s fotovoltaikou pilířový se zemním dílem třífázový dvousazbový SFOS E2RP/F+ZD+FV-UV (ČEZ) je určen pro třífázové elektrické přípojky s jedním odběrným místem – má prostor pro 1 elektroměr a HDO - relé box.
Je umístěn na pilíři a ve spodní části má zemní díl, díky kterému jej jednoduše zakopete do země jako samostatně stojící. Má i extra kabelový prostor, takže kryt pilíře je vysoký až 76,5 cm oproti běžným 60 cm.
Elektroměrová skříň E2RP/F+ZD-UV se hodí pro rodinné domy, firmy či jiné typy budov, kde budete vytápět elektřinou nebo nabíjet elektromobil a využívat k tomu levnější elektřinu v nízké sazbě (tzv. noční proud). Má totiž přípravu na montáž a připojení komponentů pro dvousazbový měření.
Každý elektroměrový rozvaděč SFOS je vybaven vydrátovanou základní deskou s držákmi pro montáž elektroměru a rozvaděčovým čtyřhranným zámkem 6 × 6 mm.
Max. průřez vodičů je 25 mm2, větší svorky vám osadíme na přání (uveďte to prosím do poznámky při objednávke).
Elektrorozvaděč dodáváme bez hlavních jističů – osadíme je na vaše přání. K rozvaděči přikládáme osvědčení o kusové zkoušce, prohlášení o shodě, tří pólovým vypínačem pro odpojení FVE - vypínáním instalace a 1 ks plastového klíče k zámku rozvaděče.
Kvalita a spolehlivost – Elektroměrové rozváděče SFOS pro Vás vyrábíme a zdokonalujeme více než 10 let. Byly zkoušeny v EZÚ Praha pro EU Prohlášení o shodě podle zákona č.90/2016 Sb. o posuzování shody stanovených výrobku při jejich dodávání na trh, v platném znění. Výroba rozváděčů je certifikakována normami ISO 14001 a ISO 9001.
Nebo potřebujete elektroměrový rozvaděč, jaký nemáme v nabídce?
Ozvěte se nám na sfos@sfos.cz a poradíme vám nebo vyrobíme rozvaděč na míru.
| SKU | 62891 |
|---|---|
| Výrobce | SFOS |
| Hmotnost | 26,79 kg |
| Způsob montáže | Samostatně stojící |
| Výška | 1705mm |
| Šířka | 530mm |
| Hloubka | 250mm |
| Distribuční společnost | Skupina ČEZ |
| Jmenovité napětí | 400 V |
| Jmenovitý proud | do 40 A; (63; 80 A – na požádání) |
| Stupeň krytí | IP44/20C |
| Frekvence | 50Hz |
| Počet elektroměrů | 1 |
| Počet fází | 3 (400v) |
| Konstrukční provedení | Pilířový rozvaděč se zemním dílem, Rozvaděč pro fotovoltaiku |
| Pozn/umístění | Vhodný jako samostatně stojící |
| Typ měření | dvousazbový |
| Výplet z vodiča CY | 40 A – 6mm²; (63 A – 10mm²; 80 A – 16mm²) |
| Soustava | TN-C |
| Materiál | UV odolný tvrzený polyester plněný skelným vláknem |
| Povrchová úprava | UV nástřik |
| Hloubka skříně | 250mm |