Vidlice průmyslová IV 1653 je určena k připojení prodlužovacího přívodního kabelu. Používá se k připojení elektrických zařízení - v domácnosti, stavebnictví, průmyslu.
Päťpólová (pětikolíkový) průmyslová vidlice do 16A a 400V na ohebný kabel
Značka: SEZ DK
Skladem
| SKU | 2113 |
|---|---|
| Ean | 8585007342794 |
| Výrobce | SEZ DK |
| Hmotnost | 0,16 kg |
| Montáž | přenosná |
| Jmenovité napětí | 400 V |
| Jmenovitý proud | 16A |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Počet pólů | 5P |