SFOS Držák na sloup MALÝ pro průměr sloupu 150-300

Držák na sloup je elektroinstalační součástka, která slouží k uchycení rozvaděčů, elektroinstalačních skříní ap. na nosný sloup. Držák na sloup SFOS vyrábí naše společnost z nerezového plechu. Součástí balení výrobku jsou i 2 ks pozinkovaných šroubů 8x50 mm a také 6 ks pozinkovaných ocelových matic 8 mm.

Na nosný sloup se připojuje pomocí upevňovací sady SFOS, která není součástí balení tohoto výrobku, ale je možné ji u nás doobjednat. Případně objednat kompletní sadu držáku na sloup s upevňovací sadou. Rozměry tohoto držáku jsou: 140x42x32mm, hmotnost: 0,30kg. Je určen k upevnění na nosné sloupy různých materiálů (dřevo, beton, železo) s průměrem 150 - 300mm. Držák na sloup malý je vhodný na uchycení zejména menších rozvaděčů, skříní různých druhů vyrobených naší společností prostřednictvím připravených otvorů na zadní straně těla držáku. Zároveň je držák na sloup vhodný k upevnění i jiných produktů, např. různých skříní, reklamních tabulí, konzol, případně dalších zařízení iv jiných průmyslových odvětvích.

Nerezový držák na sloup 140x42x32 mm, tloušťka materiálu 1,5 mm. Držák je vhodný na sloup s průměrem 150 až 300 mm. Tento variant produktu neobsahuje upevňovací sadu!

Značka: SFOS

Dostupnost: Skladem
SKU
8984
217,80 Kč 180,00 Kč

Držiak na stĺp je elektroinštalačná súčiastka, ktorá slúži na uchytenie rozvádzačov, elektroinštalačných skríň ap. na nosný stĺp. Držiak na stĺp SFOS vyrába naša spoločnosť z nerezového plechu.Súčasťou balenia výrobku sú aj 2 ks pozinkovaných skrutiek 8x50 mm a tiež 6 ks pozinkovaných oceľových matíc 8 mm.

Na nosný stĺp sa pripája pomocou upevňovacej sady SFOS, ktorá nie je súčasťou balenia tohto výrobku, no je možné ju u nás doobjednať. Prípadne objednať kompletnú sadu držiaka na stĺp s upevňovacou sadou. Rozmery tohto držiaka sú: 140x42x32mm, hmotnosť: 0,30kg. Je určený na upevnenie na  nosné stĺpy rôznych materiálov ( drevo, betón, železo) s priemerom 150 – 300mm.  Držiak na stĺp malý je vhodný na uchytenie najmä menších rozvádzačov, skríň rôznych druhov vyrobených našou spoločnosťou prostredníctvom pripravených otvorov na zadnej strane tela držiaka.  Zároveň je držiak na stĺp vhodný  na upevnenie aj iných produktov, napr. rôznych skríň, reklamných tabúľ, konzol, prípadne ďalších zariadení aj v iných priemyselných odvetviach.

Více informací
Výrobce SFOS
Hmotnost 0,30 kg
Následující produkty by vás mohli zajímat!